Proficiency Ders Notları

proficiency ders notları

Proficiency sınavına hazırlanan öğrenciler için hazırladığımız yol gösterici, verimli ve eşsiz kaynaklar ile, sınavda karşılaşacağınız tüm zorlukları aşmanıza yardım ediyoruz. Reading, writing, listening, use of english, vocabulary ve grammar bölümlerinin her biri için hazırladığımız bu proficiency ders notları ile hazırlıkta sene kaybetmeyeceksiniz. Profesyonel eğitim kadromuzun kontrolünde hazırlanan proficiency ders notları, öğrencilerin tüm ihtiyacını karşılamaktadır. Proficiency Hazırlık Programı, diğer bir deyişle hazırlık bitirme / atlama / muafiyet sınavı, derin bir ingilizce bilgi birikimini gerektiren sınavdır. Bu yüzden hem disiplinli hem de verimli şekilde çalışmanız gerekmektedir.

Yazımızın içeriğinde proficiency ders notları ile ilgili bilgiler bulabilirsiniz. Ayrıca diğer yazılarımızda, proficiency sınavı nedir,proficiency sınav içeriği nasıldır, üniversitelerin proficiency sınavlarını nereden bulabilirim gibi sorularınzın yanıtlarını bulabilirsiniz. Ayrıca proficiency sınavınız için faydalı tüm materyalleri içeren bir içerik de hazırladık.

Proficiency Ders Notları İçeriği

Proficiency Ders Notları ve Kelimeler burada bulunan konuları ve daha fazlasını içermektedir: Present simple tense, present continuous tense, past continuous tense, time sequencers, be going to, who,which,where defining relative clauses, present perfect tense, yet,just,already, something,anything.nothing, comparatives, superlatives, quantifiers, will, wont, uses of the infinitive with to, uses of the gerund, have to, dont have to, must, mustnt, should, possesive pronouns, second conditional, might, expressing movement, word order of phrasal verbs, so,neither, auxiliaries, past perfect, reported speech, question without auxiliaries, prepositions, simple future tense, present perfect tense, present perfect continuous, articles, can,could.be able to, the passive, if clauses, gerund and infinitive, quantifiers, questions tags, writing notları, vocabulary ve bir çok içerik siz değerli öğrencilerin kullanımına sunulmuştur.

Özellikle Reading bölümü için tam hedefe yönelik hazırladığımız proficiency ders notları ve materyalleri ile, tüm öğrencilerimiz proficiency reading kısmından 70 üzeri puan almaktadır. Bizimle çalışmaya başlayın ve bu eşsiz materyallerden faydalanmaya hemen başlayın. Az ders sayısı ile yüksek başarı yakalamak isteyen öğrencilere yönelik bire bir özel derslerimiz. Uygun fiyatlı grup dersleri ile hazırlığı geçmek için tek yapmanız gereken bize ulaşmak.

2 thoughts on “Proficiency Ders Notları”

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir