KUEPE Kursu

kuepe kursu

Vehbi Koç’un Koç Üniversitesi’nin 4 Ekim 1993 tarihindeki ilk dersinde dile getirdiği gibi “Koç Üniversitesi’nin amacı, sıradan olmayan gençlerin iyi yetiştirilmelerini sağlamaktır. Onların yeterli sayıda olmaları ve hak ettikleri liderlik noktalarına gelmeleri sonucu, ülkemizin geleceği güvence altına alınmış olacaktır. Ne kadar çok kaliteli insan yetiştirebilirsek, memlekete o nispette hizmet etmiş olacağız.” Kaliteli insan, kaliteli öğrenci yetiştirmek amacıyla hazırladığımız KUEPE Kursu ile, öğrencilerin yabancı dil açısından yetkinliğe sahip olmalarını hedefliyoruz.

Koç Üniversitesi, 1993 yılında İstanbul’da eğitime başlamış olan bir vakıf üniversitesidir. İlk başlarda İstinye’de eğitim veren okul, 2000 yılında, Rumelifeneri yolu üzerindeki kalıcı kampüsüne taşınmıştır ve faaliyetlerine 400 öğretim üyesi ve 5.130 öğrenciyle burada devam etmektedir. Üniversite, İnsani Bilimler ve Edebiyat, İktisadi ve İdari Bilimler, Fen, Mühendislik, Hukuk ve Tıp Fakülteleri ve Hemşirelik Yüksek Okulu ile eğitim sunan Koç Üniversitesi, 22 lisans, 27 yüksek lisans ve 13 doktora programı ile eğitim vermektedir. Bu fakültelerde öğrenim hayatına devam etmek isteyen öğrencilerin, ilk olarak hazırlık geçeme sınavı olan KUEPE sınavında başarılı olmaları gerekmektedir. KUEPE Kursu ile öğrencilerimizin en kısa sürede hazırlık sınıfını geçerek, hayallerindeki bölümlere başlamalarını sağlarken aynı zamanda hazırlık geçme stresi yaşamalarının önüne geçiyoruz.

Kuepe Kursu ve Alternatif Kuralar Denklikleri ?

2016 yılı itibarıyla YÖK tarafından eşdeğerlik listesinden çıkartılan IELTS ile öğrencilerin hazırlıktan muaf olmalarını sağlayacak iki adet sınav kalmıştır. Bu sınavlar KUEPE sınavı ve YDS sınavıdır. Eğer KUEPE sınavına kadar beklemek istemezseniz, hazırlık sınıfını daha erken geçmek isterseniz bir seçenek daha var. YDS Sınav programlarımız ile de Koç Üniversitesi’nin hazırlık sınavından muaf olmak için bizimle çalışabilirsiniz. Tüm hazırlık geçme sınavları için deneyimli ve başarısını kanıtlamış eğitmenlerimiz bulunmaktadır. Bizimle çalışarak en kısa sürede hazırlık sınıfını geçebilirsiniz. Hakkımızda daha detaylı bilgi almak için öğrenci yorumlarına göz atabilir, Facebook sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca bizimle iletişim sayfamızdan bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Sonuç odaklı ve sizi en kısa sürede hazırlık sınıfından muaf tutma hedefli kurslarımız ile bizimle KUEPE çok daha kolay. Sunduğumuz KUEPE Kursu ile hiç bir öğrencimiz başarısız olmamıştır. Bu başarımızı korumak için KUEPE Kursu programımızı sürekli geliiştirmekteyiz.

Koç Üniversitesi kurslarımız hakkında daha detaylı bilgi almak için lütfen tıklayın.

2 thoughts on “KUEPE Kursu”

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir