Online Proficiency Egitimi Artık İngilizce Eğitimini Kolaylaştırıyor

online proficiency eğitimi ingilizce

Günümüzde toplumların gelişmişlik düzeylerini belirleyen en önemli unsur bilgidir. Her alanda bilişim teknolojileri kullanılarak eğitimin geliştirilmesi ve hayat boyu eğitim ve eğitime yapılan yatırım öncelikli olarak önem arz etmektedir. Internet ve iletişim teknolojilerindeki gelişmeler klasik öğretim metotlarının değişimine ve gelişimine de olanak tanımıştır. İnternet üzerinden online proficiency egitimi, geleneksel yöntemlerle çözülemeyen proficiency sorunlarının çözüm arayışlarından biri olması, sağladığı olanak ve esneklikler nedeniyle tarafımızdan kullanılmakta olan bir eğitim sistemidir.

Eğitimci ile öğrencilerin farklı mekanlarda bulunarak gerçekleştirdiği bir eğitim metodu olan Uzaktan Eğitim’de, eğitmen sizden farklı bir mekanda ders verirken, öğrenciler isterlerse evlerinden, internetin olduğu farklı herhangi bir mekandan ve hatta farklı il ve ülkelerden eğitime katılabilirler. Bu sayede hem zaman kaybetmeden hem de istediğiniz yerden kaliteli eğitime ulaşma fırsatı elde edebilirsiniz.
Gerçek bir sınıftan gerçekleştirdiğimiz online dersliklerimizde, soru sorabilir ve sınıftaymış gibi derse katılabilirsiniz. Kısacası kusursuz bir proficiency eğitimi deneyimi için gerekli tüm ihtiyaçlarınızı internet bağlantınızın olduğu her yerde karşılayabilirsiniz. Bilgisayar, tablet, akıllı telefon hatta akıllı televizyonunuz sayesinde istediğiniz yerden online proficiency egitimi alabilirsiniz.
Proficiency Istanbul, hızla gelişen ve değişen eğitim sektöründe bireylerin ve kurumların gelişimine, mekandan ve zamandan bağımsız olarak uygun teknolojik alt yapısı, alanında uzman eğitmen kadrosuyla online eğitim metodu ile eğitimler vermektedir.

Online Proficiency Egitimi Nasıl Ayarlanıyor ?

Derslerden önce yine online talepte bulunarak istediğiniz zamanda ders talebinde bulunabilirsiniz. Eğer talepte bulunduğunuz saat eğitmenimiz için uygunsa, o ders saati hemen sizin için onaylanır. Ders onaylandıktan sonra, ders ile aynı gün olmamak şartı ile, isterseniz dersi iptal edebilirsiniz.

Online Proficiency Egitimi Gerekli mi ?

Online proficiency eğitimi, ofisimize ulaşmakta zorluk çeken kişilere yardımcı olamk amacıyla tasarladığımız bie eğitim programıdır. Bunun dışında ofisimizde de tüm proficiency dersleri için eğtimlerimizi ara vermeden sürdürmekteyiz. Ofisimize ulaşmakta sorun yaşamayan, yani İstanbul içinde ikamet eden kişilere, ofimizde eğitim almalarını tavsiye etmekteyiz. Ofisimizin bilgilerine iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Bizi rakiplerinden ayıran en önemli özelliğimiz, şimdiye kadar proficiency sınavlarından hiç bir öğrencimizin kalmamış olmasıdır.

2 thoughts on “Online Proficiency Egitimi Artık İngilizce Eğitimini Kolaylaştırıyor”

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir