Sabancı Üniversitesi ELAE Kurslarımız Neden Başarılı

Sabancı Üniversitesi ELAE Kursları

Sabancı Üniversitesi ELAE özel ders ve Sabancı Üniversitesi ELAE Kursu için hazırladığımız ders kaynakları ile, öğrencilerin ELAE sınavlarından yüksek puan almalarını hedefliyoruz. Aynı zamanda  ELAE Dersi notlarını yüksek tutmaları için tüm desteği sağlıyoruz. Sunduğumuz ELAE Özel Ders hizmetlerimiz ile öğrenciler hem derslerde hem ELAE Sınavlarında yüksek puan almaktadır. Aynı zamanda diledikleri soruları öğretmenlerimiz ile paylaşmaktadır. Examiner eğitmenler ile yürüttüğümüz ELAE derslerimiz, bu sayede en yüksek başarıyı sağlamaktadır.

Bir çok firma Boğaziçi Üniversitesi ya da MIT mezunu eğitmenler ile çalıştığını öne sürmektedir. Bunların ikisi de ELAE eğitimi için faydalı olmamakta ve yalan bir sav içermektedir. MIT mezunları dünya çapında yıllık yüz binlerce dolar kazanırken neden burada özel ders versinler? Boğaziçi üniversitesi size sadece iyi bir dil yeteneği sağlar ama ELAE sistemini öğretmez. Sabancı Üniversitesi ELAE sisteminin dışında, iyi dil bilmek ya da boğaziçi mezunu olmak iyi bir anlatıcı olmak anlamına da gelmez. İstanbul ofisimizde hazırladığımız Sabancı Üniversitesi ELAE Kursu materyalleri ile Sabancı Üniversitesi öğrencileri için başarıyı kaçınılmaz hale getiriyoruz. Şimdiye kadar İstanbul\’da ELAE Kurslarımız ile yakaladığımız başarı ile öğrencilerin hayallerindeki bölümlere geçmelerini kolaylaştırıyoruz.

Bizim Sabancı Üniversitesi ELAE Özel Ders ve Sabancı Üniversitesi ELAE Kursu Programlarımız Neden Başarılı ?

ELAE programı bir yıl süren yoğun ve disiplinli çalışma gerektiren bir sınav sürecidir. Bu yüzden öğrencilerin verimli ve düzenli ELAE Dersi alması gerekmektedir. Bunun bilincinde olarak kaliteli ve deneyimli öğretmen ekibimizle hedefe yönelik eğitim anlayışını öğrencilere vermeye çalışmaktayız.

ELAE Özel Ders programlarımızın yüksek başarı sağlamalarının temel sebebi ( yüksek başarı dediğimiz ilk sınavda geçen öğrenci oranına göre belirlenir ) bire bir olması, daha fazla ilgi ve konsantrasyon sağlaması, verimli ders saati ile beraber, kuvvetli bir öğretmen – öğrenci ilişkisi yaratarak, öğrencinin derse katılımını sağlayarak dikkat eksikliğini ortadan kaldırmasıdır. Aynı zamanda velilerimizi de bu sürece dahil ederek sağladığımız üç ayaklı güven ve işbirliği ile hedeflenen yüksek başarıya çok daha kolay ulaşmaktayız. Sabancı Üniversitesi ELAE Özel Derslerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için Sabancı Üniversitesi ELAE Ozel Ders Sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz. ELAE kurslarımız ile ilgili daha detaylı bilgi almak için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir