Proficiency Exam Sample: Tüm Okulların Hazırlık Geçme Sınavları

Proficiency Exam Sample: Tüm Okulların Hazırlık Geçme Sınavları

Üniversitelerin hazırlık sınıflarını geçmeyi amaçlayan veya bu programlarda yaz okullarına kalan öğrenciler için hazırlanmış Proficiency programlarımız ile öğrencilerin az ders ile başarıyı yakalamasını sağlıyoruz. Eğitim materyalleri olarak hem kendi yayınlarımızı hem de uluslar arası yayın evlerinin kitaplarını kullanıyruz. Buna ilave olarak üniversitelerin sunduğu kaynakları da kullanmaktayız. Listening bölümü için ise hem eğitmenlerimiz ile hem de çeşitli kaynaklardan elde ettiğimiz ses dosyaları ile hazırlanabilirsiniz. Proficiency Exam geçmesi çok da kolay olmayan ve doğru kaynak ve destek ile başarılı olunabilecek bir sınavdır. Proficiency exam sample sorularımız ile okulların sorularına yakın denemeler hazırlamakta ve öğrencilerin dil bilgisi gelişimine katkıda bulunmaktayız.

Uyguladığımız güncel yöntem ve metotlar, deneme sınavlarımız, sınav, format, bilgi ve teknikleriyle başarıyı amaçlamaktayız. Hazırlık sınıfları ve hazırlık atlama sınavları üzerine uzmanlaşmış öğretmenlerimiz size özel bu programımızda başarıyı %90 ve üstü oranda yakalamaktayız. Proficiency exam sample kaynaklarımızı öğrencilerimize yol gösterici olarak kullanmaktayız ve bunların dışında yılların tecrübesi ile hazırladığımız materyallerle başarıyı yakalamaktayız.

Proficiency Exam Sample Hakkında Bilgilendirme

Yeterlilik (proficiency) sınavı mevcut İngilizce seviyenize göre hazırlanmanız gereken bir sınavdır. Kazandığınız üniversite ve bölümünüz hazırlanma sürecinizi şekillendirir. Her ne olursa olsun, proficiency exam sample sorularını incelemeniz gerekir. Çalışmaya başlamadan önce test yaparak kendinizi değerlendirmeniz ve mevcut seviyenizi ölçüp öğrenmeniz, sınava hazırlanma aşamasında size yol gösterecektir. Tüm bu yöntemleri ofisimizde sunduğumuz ücretsiz deneme sınavlarımız ile uygulamaktayız.

Proficiency sınavına evinizde kendiniz hazırlanabileceğiniz gibi bu sınava yönelik düzenlenen hızlandırılmış kurslara da katılabilirsiniz. Bu tamamen sizin tercihinizdir, ancak seviyeniz doğrultusunda karar vermeniz size avantaj sağlayacaktır. Bölümünüzün tamamen İngilizce dilindeyse ve İngilizce bilginiz orta düzeydeyse sıkı bir çalışma temposuna girmeniz gerekir. Proficiency exam sample içinde tüm bu kısımları da vermekteyiz. Öğrencilerin desteğe ihtiyacı konuları dikkatli bir şekilde belirleyip, o konulara odaklı ders imkanı sunmaktayız.

Kurslara giderek, test çözerek ve en önemlisi konu tekrarları yaparak kendinizi geliştirebilir ve sene kaybı yaşamadan lisans eğitimine geçebilirsiniz. Bu süreçte dinleme yetilerinizi geliştirmek için İngilizce alt yazılı filmler izleyebilir ve yabancı şarkılar dinleyebilirsiniz. İmkanınız varsa İngilizcesi iyi olan hatta ana dili İngilizce olan arkadaşlarınızla görüşmeniz size faydalı olacaktır. Proficiency sınavının dinleme ve konuşma bölümleri için İngilizce pratik yapmak çok önemlidir. Tecrübeli eğitmenlerimiz ile her türlü listening aktiviteleri yapmaktayız. Güncel konular üzerine tartışmalar ve akademik ses dosyaları ile öğrencilerimizin öğrenimini geliştirmekteyiz. Proficiency exam sample içinde bu dosyalarımız da yer almaktadır.

Az ders sayısı ile yüksek başarı yakalamak isteyen öğrencilere yönelik bire bir özel dersler ve uygun fiyatlı grup dersleri ile hazırlığı geçmek için tek yapmanız gereken bize ulaşmak.

2 thoughts on “Proficiency Exam Sample: Tüm Okulların Hazırlık Geçme Sınavları”

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir