Bahçeşehir Üniversitesi Proficiency Sınavı

Proficiency Kurslarımız

Bahçeşehir Üniversitesi İngilizce Eğitim yapan bir üniversite olduğundan dolayı, bu okulda okumaya hak kazanan öğrenciler, kayıtlarının ardından Bahcesehir Proficiency İngilizce Yeterlilik Sınavına tabi tutulurlar. Bunun dışında bir seçenek olarak, kendilerinden bu sınava eşdeğer kabul edilen uluslararası sınavların birinden yeterli puan aldıklarını belgelemeleri istenmektedir. İngilizce Yeterlilik Sınavı’nda başarısız olan öğrenciler, İngilizce seviyelerine göre bir hazırlık sınıfına yerleştirilirler.

Bahcesehir Proficiency İngilizce Hazırlık Programı

Bahçeşehir Üniversitesi İngilizce Hazırlık Programı, iki farklı İngilizce Proficiency programı sunmaktadır. Bunlar: İngilizce Hazırlık Programı ve Fakülteler İçin Akademik İngilizce Programıdır. Programın amacı öğrencilerin İngilizce seviyelerinin ilerlemesine yardımcı olmak için ilgili akademik becerilerini geliştirerek çalışmalarından verim almalarını sağlamaktır. Bu, yoğun sınıf içi çalışma, Bilgisayar Destekli İngilizce Dili Öğretimi, kişisel, görsel ve işitsel materyallerin kullanımı aktiviteleri gibi çeşitli öğretim faaliyetlerinin bir arada uygulanmasıyla gerçekleştirilir. Program dört dil becerisi ve temel dil unsurlarından oluşmaktadır.

Kayıt döneminde verilecek Bahçeşehir Üniversitesi Seviye Belirleme Sınavı’na tüm öğrencilerin katılması zorunludur. Bu sınavdan %60 oranında başarılı olan öğrenciler, ikinci sınav olan Yeterlik Sınavı’na girmeye hak kazanır. Fakat bu oranın altında kalarak başarısız olan öğrenciler ise sınav sonucuna göre Hazırlık Programı’nda kendilerine uygun olan seviyeye yerleştirilir.

Hazırlık Programı’ndan muaf olabilmek için; lisans öğrencileri ve dikey geçiş düşünen meslek yüksek okulu öğrencilerinin İngilizce Yeterlik Sınavı’ndan, 100 üzerinden 60; Amerikan Kültürü ve Edebiyatı ve İngilizce Öğretmenliği öğrencileri için 100 üzerinden 80 puan almaları gerekmektedir. Ayrıca; üniversite tarafından kabul edilen uluslararası geçerliği olan sınavlardan yeterli puanı alan öğrenciler de İngilizce Hazırlık Programı’ndan muaf sayılırlar.

Bahcesehir Proficiency İngilizce Hazırlık Kurs Programı

Bahçeşehir Proficiency Kurslarımız ile öğrencilerin sene kaybetmeden hazırlığı geçmesine yardım ediyoruz. Disiplinli eğitim sistemimiz ve tecrübeli hocalarımız ile proficiency sınavlarında başarıyı sağlıyoruz.

Bahçeşehir Hazırlık Kurslarımız, başarıyı hedefleyen, veli öğrenci öğretmen üçgeninde kurulu bir sistemdir. Bizimle çalışan öğrencilerden referans alabilir, ücretsiz deneme sınavımıza katılabilir ve kurslarımız hakkında bilgi alabilirsiniz.

Sunduğumuz BAHCESEHIR Proficiency Kursları ile öğrencilerin zaman kaybetmeden hazırlık atlamalarını sağlıyoruz. Hazırladığımız Bahçeşehir Proficiency Grup Dersleri, Bahcesehir Proficiency Bireysel Dersler ( Bahcesehir Proficiency Özel Ders ) ve Bahcesehir Proficiency Hibrit Dersler ile başarıya giden yolda en uygun programı hazırlıyoruz. Hazırlık geçme sınavları arasında en zor sınavlardan biri olan Bahcesehir Proficiency, disiplinli ve verimli çalışma gerektiren bir sınavdır. Reading, Writing, Listening, Vocabulary ve Use of English Derslerimiz, sizin taleplerinize ve diğer öğrencilerin taleplerine göre yeniden şekillendirilmekte ve en verimli hale getirilmektedir.

BAHCESEHiR PROFICIENCY BOĞAZİÇİ PROFICIENCY YEDİTEPE PROFOCIENCY BİLGİ BILET SABANCI ELAE ÖZYEĞİN TRACE KOÇ KUEPE

1 responses on "Bahçeşehir Üniversitesi Proficiency Sınavı"

  1. Sınavı açıklayan güzel bir yazı olmuş.

Leave a Message

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

PROFICIENCY ISTANBUL’A HOŞGELDİNİZ!

Üniversitelerin sınav sistemine ve sınav müfredatına hakim, deneyimli öğretmenlerimizin verdiği PROFICIENCY Kursu programlarımız ile hazırlık atlama sınavlarında başarılı olmak bizimle çok daha kolay bir hale geliyor. proficiency ders notları,proficiency essay,proficiency essay konuları,proficiency hazırlık kitabı,proficiency hazırlık,proficiency hazırlık,kitabı pdf,proficiency,proficiency kursu,proficiency exam sample,proficiency exam,proficiency örnekleri,proficiency sınavı,boun proficiency,proficiency kitap,proficiency test,proficiency in english,proficiency kelimeleri,proficiency sınav örneği,proficiency taktikleri,proficiency test nedir,proficiency test pdf,proficiency test kitabı,proficiency teknikleri,proficiency vocabulary list,proficiency vocabulary list pdf,proficiency writing konuları,proficiency sınavına hazırlık kitapları,proficiency sınavı itü,proficiency speaking,proficiency sınavı yeditepe,proficiency sonuçları,proficiency seviyesi

proficiency sınav örnekleri,proficiency nedir,proficiency anlamı,proficiency assessment,proficiency advanced,proficiency cloze test,proficiency cesur öztürk pdf,proficiency de en çok çıkan kelimeler,proficiency denemeleri,proficiency deneme sınavı,proficiency exam pdf,proficiency ekrem uzbay,proficiency essay konuları,proficiency essay örnekleri,proficiency exam itü,proficiency exam metu,proficiency free practice tests,proficiency free test,proficiency grammar test pdf,proficiency grammar test,proficiency grammar book pdf,proficiency grammar konuları,proficiency geçme taktikleri,proficiency writing kalıpları,proficiency writing örnekleri,proficiency writing topics,proficiency writing pdf,proficiency writing examples,proficiency yeditepe,yeditepe proficiency sonuçları,proficiency reading taktikleri,proficiency reading kitapları,proficiency sınavı nedir

proficiency grammar exercises pdf,proficiency geçmek için,proficiency geçerlilik süresi,proficiency gold teacher's book pdf,proficiency hazırlık atlama kitapları,proficiency hazırlık kitapları,proficiency hazırlık kursları,proficiency hacettepe,proficiency hangi seviye,proficiency hazırlık atlama sınavı pdf,proficiency itü,proficiency için kitap,proficiency kitapları,proficiency kelime,proficiency kitabı,proficiency kursları,proficiency kurs,proficiency listening test,proficiency listening download,proficiency listening exam,proficiency listening taktikleri,proficiency listening örnekleri,proficiency listening exercise,proficiency notları,proficiency nasıl çalışılır,proficiency nasıl geçilir,proficiency boun,proficiency opinion essay konuları,proficiency online test,proficiency practice tests,proficiency practice,proficiency reading,proficiency reading pdf,proficiency reading exercises,proficiency reading çözme teknikleri,proficiency reading örnekleri
top