Koç Üniversitesi KUEPE

KUEPE Programlarımız

Önceki yıllar TOEFL PBT sınavı ile öğrencilerine hazırlık geçme fırsatı veren KOÇ Üniversitesi, 2013 yılında aldığı karar ile, PBT sınavının yerine, hazırlık geçme sınavı olarak KUEPE sınavını getirdi. KUEPE Sınavı, özellikle temel İngilizce bilgisi zayıf olan öğrencilerin zorlanacağı bir sınavdır. Bu sebeple ilk önce hazırladığımız deneme sınavları ile öğrencilerimizin eksiklerini tespit ediyoruz ve eksik olduğu konulara yoğunlaşarak daha verimli bir ders programı hazırlıyoruz. Sunduğumuz KUEPE Ozel Ders, KUEPE Grup Dersi ve KUEPE Hibrit Dersler ile, öğrencilere dil seviyelerine göre çalışma biçimleri hazırlıyoruz.

Öğrencilerimizi, Koç Üniversitesi’nin  sınav sistemine uygun, temel dil bilgilerini geliştiren ve ezberden uzak şekilde hazırlık atlama sınavlarına hazırlıyoruz. Bu sayede öğrencilerimiz, İngilizce’nin temellerini sağlam bir şekilde öğrenirken aynı zamanda sınavda karşılarına gelebilecek tüm zorlukları aşmayı öğrenmektedir. Proficiency konularında tecrübeli eğitmenlerimiz ve sadece Koç Üniversitesi Hazırlık Sınavına özgü hazırladığımız materyaller ile oturtmayı odaklayan bir eğitim veriyoruz.

1993 yılında İstanbul’da kurulan Koç Üniversitesi, kar amacı gütmeyen bir vakıf üniversitesidir. Koç Üniversitesi bir Mükemmeliyet Merkezi olma misyonuyla, üstün yetenekli gençler ile değerli öğretim görevlilerini bir araya getirerek; bilime evrensel düzeyde katkıda bulunmayı amaçlamaktadır. Koç Üniversitesi’nin mezunları en üst düzeyde ahlaki değerlerle donatılmış olup; toplumsal sorumluluk taşıyan ve demokrasinin değerlerine sahip çıkan bireylerdir.

Koç Üniversitesi ana kampüsü Rumelifeneri, Sarıyer’dedir. Üniversite’nin ayrıca Zekeriyaköy’de Batı Kampüsü, İstinye’de İstinye Kampüsü, Beyoğlu’nda ANAMED ve Nişantaşı’nda Hemşirelik Yüksekokulu bulunmaktadır.

Kuepe ve Koç ELC

KOÇ Üniversitesi Hazırlık Birimi ELC ( English Language Center), üniversitesnin Sarıyer kampüsünde blunmaktadır. Tüm hazırlık birimi sınavları bu birimde yapılmakta ve yönetilmektedir.

2016 yılı itibarıyla IELTS sınavı YÖK tarafından eşdeğerlik listesinden çıkarılmıştır ve E-YDS sınav sonucu ise eklenmiştir. Eğer KUEPE sınavına kadar beklemek istemezseniz ve hazırlık sınıfını daha erken geçmek isterseniz YDS Sınav programlarımız ile de Koç Üniversitesi’nin hazırlık sınavından muaf olmak için bizimle çalışabilirsiniz. Tüm hazırlık geçme sınavları için deneyimli ve başarısını kanıtlamış eğitmenlerimiz bulunmaktadır. Bizimle çalışarak en kısa sürede hazırlık sınıfını geçebilirsiniz.

Koç Üniversitesi kurslarımız hakkında daha detaylı bilgi almak için lütfen tıklayın.

BAHCESEHiR PROFICIENCY BOĞAZİÇİ PROFICIENCY YEDİTEPE PROFOCIENCY BİLGİ BILET SABANCI ELAE ÖZYEĞİN TRACE KOÇ KUEPE

2 responses on "Koç Üniversitesi KUEPE"

  1. Gerçek anlamda hazirlik sinifini gecmeme yardim eden tek yer oldu.

Leave a Message

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

PROFICIENCY ISTANBUL’A HOŞGELDİNİZ!

Üniversitelerin sınav sistemine ve sınav müfredatına hakim, deneyimli öğretmenlerimizin verdiği PROFICIENCY Kursu programlarımız ile hazırlık atlama sınavlarında başarılı olmak bizimle çok daha kolay bir hale geliyor. proficiency ders notları,proficiency essay,proficiency essay konuları,proficiency hazırlık kitabı,proficiency hazırlık,proficiency hazırlık,kitabı pdf,proficiency,proficiency kursu,proficiency exam sample,proficiency exam,proficiency örnekleri,proficiency sınavı,boun proficiency,proficiency kitap,proficiency test,proficiency in english,proficiency kelimeleri,proficiency sınav örneği,proficiency taktikleri,proficiency test nedir,proficiency test pdf,proficiency test kitabı,proficiency teknikleri,proficiency vocabulary list,proficiency vocabulary list pdf,proficiency writing konuları,proficiency sınavına hazırlık kitapları,proficiency sınavı itü,proficiency speaking,proficiency sınavı yeditepe,proficiency sonuçları,proficiency seviyesi

proficiency sınav örnekleri,proficiency nedir,proficiency anlamı,proficiency assessment,proficiency advanced,proficiency cloze test,proficiency cesur öztürk pdf,proficiency de en çok çıkan kelimeler,proficiency denemeleri,proficiency deneme sınavı,proficiency exam pdf,proficiency ekrem uzbay,proficiency essay konuları,proficiency essay örnekleri,proficiency exam itü,proficiency exam metu,proficiency free practice tests,proficiency free test,proficiency grammar test pdf,proficiency grammar test,proficiency grammar book pdf,proficiency grammar konuları,proficiency geçme taktikleri,proficiency writing kalıpları,proficiency writing örnekleri,proficiency writing topics,proficiency writing pdf,proficiency writing examples,proficiency yeditepe,yeditepe proficiency sonuçları,proficiency reading taktikleri,proficiency reading kitapları,proficiency sınavı nedir

proficiency grammar exercises pdf,proficiency geçmek için,proficiency geçerlilik süresi,proficiency gold teacher's book pdf,proficiency hazırlık atlama kitapları,proficiency hazırlık kitapları,proficiency hazırlık kursları,proficiency hacettepe,proficiency hangi seviye,proficiency hazırlık atlama sınavı pdf,proficiency itü,proficiency için kitap,proficiency kitapları,proficiency kelime,proficiency kitabı,proficiency kursları,proficiency kurs,proficiency listening test,proficiency listening download,proficiency listening exam,proficiency listening taktikleri,proficiency listening örnekleri,proficiency listening exercise,proficiency notları,proficiency nasıl çalışılır,proficiency nasıl geçilir,proficiency boun,proficiency opinion essay konuları,proficiency online test,proficiency practice tests,proficiency practice,proficiency reading,proficiency reading pdf,proficiency reading exercises,proficiency reading çözme teknikleri,proficiency reading örnekleri
top