Koç Üniversitesi KUEPE

koç kuepe online ders

Önceki yıllar TOEFL PBT sınavı ile öğrencilerine hazırlık geçme fırsatı veren KOÇ Üniversitesi, 2013 yılında aldığı karar ile, PBT sınavının yerine, hazırlık geçme sınavı olarak KUEPE sınavını getirdi. KUEPE Sınavı, özellikle temel İngilizce bilgisi zayıf olan öğrencilerin zorlanacağı bir sınavdır. Bu sebeple ilk önce hazırladığımız deneme sınavları ile öğrencilerimizin eksiklerini tespit ediyoruz ve eksik olduğu konulara yoğunlaşarak daha verimli bir ders programı hazırlıyoruz. Sunduğumuz KUEPE Ozel Ders, KUEPE Grup Dersi ve KUEPE Hibrit Dersler ile, öğrencilere dil seviyelerine göre çalışma biçimleri hazırlıyoruz.

Öğrencilerimizi, Koç Üniversitesi\’nin  sınav sistemine uygun, temel dil bilgilerini geliştiren ve ezberden uzak şekilde hazırlık atlama sınavlarına hazırlıyoruz. Bu sayede öğrencilerimiz, İngilizce’nin temellerini sağlam bir şekilde öğrenirken aynı zamanda sınavda karşılarına gelebilecek tüm zorlukları aşmayı öğrenmektedir. Proficiency konularında tecrübeli eğitmenlerimiz ve sadece Koç Üniversitesi Hazırlık Sınavına özgü hazırladığımız materyaller ile oturtmayı odaklayan bir eğitim veriyoruz.

1993 yılında İstanbul’da kurulan Koç Üniversitesi, kar amacı gütmeyen bir vakıf üniversitesidir. Koç Üniversitesi bir Mükemmeliyet Merkezi olma misyonuyla, üstün yetenekli gençler ile değerli öğretim görevlilerini bir araya getirerek; bilime evrensel düzeyde katkıda bulunmayı amaçlamaktadır. Koç Üniversitesi\’nin mezunları en üst düzeyde ahlaki değerlerle donatılmış olup; toplumsal sorumluluk taşıyan ve demokrasinin değerlerine sahip çıkan bireylerdir.

Koç Üniversitesi ana kampüsü Rumelifeneri, Sarıyer’dedir. Üniversite’nin ayrıca Zekeriyaköy’de Batı Kampüsü, İstinye’de İstinye Kampüsü, Beyoğlu\’nda ANAMED ve Nişantaşı’nda Hemşirelik Yüksekokulu bulunmaktadır.

Kuepe ve Koç ELC

KOÇ Üniversitesi Hazırlık Birimi ELC ( English Language Center), üniversitesnin Sarıyer kampüsünde blunmaktadır. Tüm hazırlık birimi sınavları bu birimde yapılmakta ve yönetilmektedir.

2016 yılı itibarıyla IELTS sınavı YÖK tarafından eşdeğerlik listesinden çıkarılmıştır ve E-YDS sınav sonucu ise eklenmiştir. Eğer KUEPE sınavına kadar beklemek istemezseniz ve hazırlık sınıfını daha erken geçmek isterseniz YDS Sınav programlarımız ile de Koç Üniversitesi\’nin hazırlık sınavından muaf olmak için bizimle çalışabilirsiniz. Tüm hazırlık geçme sınavları için deneyimli ve başarısını kanıtlamış eğitmenlerimiz bulunmaktadır. Bizimle çalışarak en kısa sürede hazırlık sınıfını geçebilirsiniz.

Koç Üniversitesi kurslarımız hakkında daha detaylı bilgi almak için lütfen tıklayın.

2 thoughts on “Koç Üniversitesi KUEPE”

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir