Koç KUEPE Kursu

KUEPE Kursu

Proficiency (Yeterlik) sınavı, üniversitelerin kendi ihtiyaçları doğrultusunda ve kendi okullarına özel hazırladıkları yabancı dil seviye tespit sınavıdır. Proficiency, TOEFL gibi standart bir sınav değil; aksine, kurumsal bir sınav olduğundan her üniversite kendine göre bir yeterlik seviyesi istemektedir. İTÜ Proficiency Yeterlik sınavına hazırlanmak Boğaziçi Proficiency Yeterlik sınavına hazırlanmakla aynı anlama gelmemektedir. Proficiency sınavı, aynı zamanda üniversitelere yeni gelen öğrencilerin İngilizce seviyesinin, yabancı dille eğitim veren bölümlerde okuyabilmek için yeterli olup olmadığını ölçen sınavdır. Her üniversitenin sınavda istediği İngilizce seviyesi farklıdır. Tüm üniversitelerde TOEFL geçerlidir. TOEFL`dan alınması gereken not ise aynı olmamakla beraber, bazı üniversiteler, genel puanın yanı sıra belirli sınav bölümlerinden belirli bir puan isteyebilirler. Sunduğumuz KOC Kuepe Kursu Programlarımız ile, sadece Koç Üniversitesi Kuepe Kursu için hazırladığımız materyallerimiz ile, bir tek bu sınav odaklı çalışmanızı sağlıyoruz. Bunun yanında, KOC Kuepe Kursu programlarımıza katılan öğrencilere, talep doğrultusunda YDS ya da TOEFL sınavları için de yardımcı olmaktayız.

Koç KUEPE Kursu ile Diğer Sınavların Denklikleri

Koç Üniversitesi kendi sınavı olan KUEPE sınavında 100 üzerinden 60 puan alınmasını istemektedir. Bunun yanında aşağıda belirtilen sınavlardan alınması gereken puanlar da yine üniversite tarafından belirlenmiştir ve şu şekildedir:  TOEFL IBT: 80/20 (Yazılı bölümden) Sadece devlet üniversitelerinden alınmış olan IBT TOEFL sonuçları kabul edilmektedir. Eğer öğrenci sınava yurt dışında girmişse Üniversite Yönetim Kurulu’na sınavının kabulu için dilekçe yazabilir. KPDS / ÜDS / YDS / E-YDS: 100 üzerinden 87 ve CAE/CPE: Grade of C.

Proficiency sonucunda başarı elde öğrenciler doğrudan lisans eğitimlerine başlarken, hazırlığı atlayamayan öğrenciler ise bu sınav sonucunda düzeylerine göre gruplara ayrılarak hazırlık eğitimlerine başlarlar. Sınava başvuru şekli, tarihi vb. detayları üniversiteler tarafından öğrencilere duyurulmaktadır. Hazırlığı geçemeyen öğrenciler için sunduğumuz uzun soluklu ve verimli KOC Kuepe Kurs maratonu ile öğrencilerin yarı dönemde hazırlık sınıfını geçmelerini hedefliyoruz.

Koç KUEPE Kursu ile Neden Fark Yaratıyoruz?

Uzman eğitmen kadromuz proficiency programını her üniversitenin farklı tip sınavı olduğunun bilinciyle hazırlamaktadır. Ayrıca her üniversitenin proficiency sınavı için ayrı sınıf grupları oluşturmaktayız. Derslerde kullanılan materyallerin başında ilgili üniversitenin yapmış olduğu sınavlar gelir. Böylelikle öğrencilerimiz girecekleri sınavın tekniğine tam anlamıyla hâkim olmaları sağlanır. Ayrıca uzun yıllar boyunca bilgi birikimimiz ve deneyimimiz ile hazırladığımız KOC KUEPE Kursu ders materyallerimizle sınavda hiç bir sürprizle karşılaşmazsınız.

Sınavda başarılı olabilmek için gerekli ve yeterli dil seviyesine sahip olmayan adaylar için özel çalışma programları ve bireysel eğitmen desteği ile öğrencilerimiz kısa zamanda hedeflerine ulaşabilmekte ve sadece sınav başarısı değil aynı zamanda akademik hayatları boyunca gerekli tüm dil yeterliğine ve donanımına sahip olacaklardır. Bizim KOC KUEPE Kursu ile hedeflediğimiz, öğrencilerimizin sadece hazırlık sınıfını geçmeleri değil, aynı zamanda tüm akaademik hayatları boyunca kullanacakları Akademik İngilizce beceerilerine sahip olmalarını sağlamaktır.

Koç KUEPE Kursu Farkımız

Öğrencilerimizin sınavda sorumlu oldukları 4 alanda da ( Reading, Writing, Listening ve Speaking ) başarılı olmaları için eğitmenlerimiz tarafından özel çalışma programları uygulanmaktadır. Sadece ezbere ve kalıplara bağlı kalınarak değil, öğrencilerin kelime dağarcığı zenginleştirilerek yaratıcı düşünme ve uygulama becerileri geliştirilmektedir. Biz bu sınavın ezber ile geçilemeyeceğinin farkında olarak, verdiğimiz KOC Kuepe Kursu ile öğrencilerin başarılı olacağının garantisini verebiliyoruz. Bizimle ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle hemen iletişime geçebilir, ofisimizi ziyaret edebilir ya da öğrencilerimizin görüşleri kısmına bakabilirsiniz. Sunduğumuz KUEPE Kursu ile hiç bir öğrencimiz başarısız olmamıştır. Bu başarımızı korumak için KUEPE Kursu programımızı sürekli geliştirmekteyiz.

Koç Üniversitesi kurslarımız hakkında daha detaylı bilgi almak için lütfen tıklayın.

BAHCESEHiR PROFICIENCY BOĞAZİÇİ PROFICIENCY YEDİTEPE PROFOCIENCY BİLGİ BILET SABANCI ELAE ÖZYEĞİN TRACE KOÇ KUEPE

2 responses on "Koç KUEPE Kursu"

  1. Kuepe kurslarınız ne şekilde oluyor. 3 arkadaş ders almak istiyoruz ?

Leave a Message

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

PROFICIENCY ISTANBUL’A HOŞGELDİNİZ!

Üniversitelerin sınav sistemine ve sınav müfredatına hakim, deneyimli öğretmenlerimizin verdiği PROFICIENCY Kursu programlarımız ile hazırlık atlama sınavlarında başarılı olmak bizimle çok daha kolay bir hale geliyor. proficiency ders notları,proficiency essay,proficiency essay konuları,proficiency hazırlık kitabı,proficiency hazırlık,proficiency hazırlık,kitabı pdf,proficiency,proficiency kursu,proficiency exam sample,proficiency exam,proficiency örnekleri,proficiency sınavı,boun proficiency,proficiency kitap,proficiency test,proficiency in english,proficiency kelimeleri,proficiency sınav örneği,proficiency taktikleri,proficiency test nedir,proficiency test pdf,proficiency test kitabı,proficiency teknikleri,proficiency vocabulary list,proficiency vocabulary list pdf,proficiency writing konuları,proficiency sınavına hazırlık kitapları,proficiency sınavı itü,proficiency speaking,proficiency sınavı yeditepe,proficiency sonuçları,proficiency seviyesi

proficiency sınav örnekleri,proficiency nedir,proficiency anlamı,proficiency assessment,proficiency advanced,proficiency cloze test,proficiency cesur öztürk pdf,proficiency de en çok çıkan kelimeler,proficiency denemeleri,proficiency deneme sınavı,proficiency exam pdf,proficiency ekrem uzbay,proficiency essay konuları,proficiency essay örnekleri,proficiency exam itü,proficiency exam metu,proficiency free practice tests,proficiency free test,proficiency grammar test pdf,proficiency grammar test,proficiency grammar book pdf,proficiency grammar konuları,proficiency geçme taktikleri,proficiency writing kalıpları,proficiency writing örnekleri,proficiency writing topics,proficiency writing pdf,proficiency writing examples,proficiency yeditepe,yeditepe proficiency sonuçları,proficiency reading taktikleri,proficiency reading kitapları,proficiency sınavı nedir

proficiency grammar exercises pdf,proficiency geçmek için,proficiency geçerlilik süresi,proficiency gold teacher's book pdf,proficiency hazırlık atlama kitapları,proficiency hazırlık kitapları,proficiency hazırlık kursları,proficiency hacettepe,proficiency hangi seviye,proficiency hazırlık atlama sınavı pdf,proficiency itü,proficiency için kitap,proficiency kitapları,proficiency kelime,proficiency kitabı,proficiency kursları,proficiency kurs,proficiency listening test,proficiency listening download,proficiency listening exam,proficiency listening taktikleri,proficiency listening örnekleri,proficiency listening exercise,proficiency notları,proficiency nasıl çalışılır,proficiency nasıl geçilir,proficiency boun,proficiency opinion essay konuları,proficiency online test,proficiency practice tests,proficiency practice,proficiency reading,proficiency reading pdf,proficiency reading exercises,proficiency reading çözme teknikleri,proficiency reading örnekleri
top