Sabancı Proficiency Kursu

ELAE Kursu

Sabancı Üniversitesi’nin öğrenim dilinin İngilizce olması, Temel Geliştirme Yılı olarak adlandırılan “hazırlık” eğitimini daha da önemli kılmaktadır. Bölüm derslerindeki İngilizce beklentisi, akademik İngilizce bilgi ve becerileri açısından oldukça üst seviyededir. Sabanci Proficiency Kursu programımızın en önemli hedefi, hangi dil seviyesinden başlamış olursa olsun, tüm öğrencilerin dil öğrenimindeki potansiyallerini keşfetmelerine ve tümüyle kullanmalarına yardımcı olmak ve buna hizmet edecek her türlü akademik ve bireysel desteği vermektir. Sunduğumuz Sabanci Proficiency Kursu ile öğrencilerin zaman kaybetmeden hazırlık atlamalarını sağlıyoruz.

sabanci proficiency kursuBahar Döneminde Program 1, 2 ve 3 öğrencilerinin Dönem ortalamaları Güz Dönemindeki gibi hesaplanır. Sabancı Üniversitesi’nde, hazırlık eğitimini tamamlayan öğrencilere de, hazırlık öğrenimi almadan programlarına başlayan öğrencilere de akademik bilgi ve becerilerini daha da ilerletebilmeleri için ilk yıl İngilizce dersleri verilmekte, sonraki yıllarda “İş Yaşamında İngilizce İletişim Becerileri” dersi de sunulmaktadır. Tüm bu dersler için de öğrencilerimize destek olmaktayız. Fakat, bizim verdiğimiz ELAE Eğitimi ile, öğrenciler bu dersleri kolayca geçebilmektedir. Bizim hedefimiz, öğrencileri tüm akademik hayatı boyunce kullanacakları bir dil eğitimine ve becerisine sahip olmalarını sağlamaktır.

Sabanci Proficiency Kursu Hakkında Detaylı Bilgilendirme

Sabancı Üniversitesi’nin sınav sistemine ve sınav müfredatına hakim, deneyimli öğretmenlerimizin verdiği Sabancı ELAE Özel Ders ile hazırlık atlama sınavlarında başarılı olmak bizimle çok daha kolay bir hale geliyor. Hazırladığımız eşsiz kaynaklar ile hedefe yönelik ve başarı odaklı eğitim sunmaktayız. Verdiğimiz yoğun ve etkili eğitimle, öğrencilerimiz üniversite hayatının tamamında İngilizce konusunda sıkıntı çekmemektedir. Telafisi çok zor olan bu süreci öğrencilerimiz için zevkli bir hale getiriyoruz ve böylece başarıyı kaçınılmaz bir hale getiriyoruz.

Sabanci Proficiency Kursu – Reading Kursu

Okuduğunu Anlama bölümündeki, tüm sorular metindeki bilgi sırasındadır ve sorulara kısa cevap vermek gerekir. Kısa cevap soru neyi soruyorsa sadece o kısmı yazmak anlamına gelir. Okuma parçasının içinde cevabın bulunduğu cümleyi olduğu gibi tamamen yazmak yanlış cevap vermek anlamına gelir. Bu bölüm, Search Reading ve Careful Reading olarak ikiye ayrılır. Her iki Reading bölümü için de Sabanci Proficiency Kursu sunmaktayız.

  • Search Reading: Bu bölümde öğrencilerin bir metindeki gerekli bilgiyi bulmak için seçici ve hızlı okuyabilme becerilerini sınar. Burada öğrenciler ilk önce soruları okurlar, daha sonra gerekli bilgiyi verilen metin içinde bulurlar.
  • Careful Reading: Bu bölümde öğrencilerden ilk önce verilen metni dikkatle okumaları daha sonra sorulan sorulara cevap vermeleri beklenir.

Sabanci Proficiency Kursu – Listening Kursu

Selective Listening ve Careful Listening olarak ikiye ayrılır.

  • Selective Listening: Bu bölümde öğrenciler, öğretim görevlisi tarafından bir kez okunan metne dair sorulan sorulara cevap verirler. Öğrencilere metin okunmaya başlamadan önce, soruları incelemeleri için süre verilir. Arkasından öğretim görevlisi metni okurken öğrenciler sorulan sorulara cevap verirler.
  • Careful Listening: Bu bölümde öğrencilerden önceki bölümde olduğu gibi, okunan metne dair sorulara cevap vermeleri istenir. Fakat bu bölümde öğrenciler soruları daha önceden görmezler. İlk olarak metin okunur daha sonra öğrencilerin sorulara cevap vermeleri istenir. Burada öğrencilerin metindeki ana fikirleri not almaları tavsiye edilir. Öğrenciler sınav sorularını almış oldukları notları kullanarak cevaplandırırlar. Bu kısımda öğrencilere verilen süre 15 dakikadır. Her iki Listening bölümü için de Sabanci Proficiency Kursu sunmaktayız.

Sabanci Proficiency Kursu – Writing Kursu

Yazılı İfade bölümünde öğrencilerin bir konu üzerine yaklaşık bir sayfa uzunluğunda Essay yazmaları gerekir. Essay’lerde öğrencilerin isterlerse verilen yardımcı fikirleri de kullanarak belli bir konu üzerine yazmaları beklenir. Değerlendirme aşamasında; yetkin akademik bir İngilizce ve düşüncelerin uyumlu bir biçimde ifadesi esas alınır. Tüm Writing çeşitleri için Sabanci Proficiency Kursu hizmetimiz vardır.

Sabanci Proficiency Kursu – Grup Dersleri

Sunduğumuz ELAE Hazırlık Kursları ile öğrencilerin zaman kaybetmeden hazırlık atlamalarını sağlıyoruz. Hazırladığımız Sabancı ELAE Grup Dersleri, Sabancı ELAE Bireysel Dersler ( Sabancı ELAE Özel Ders ) ve Sabancı ELAE Hibrit Dersler ile başarıya giden yolda en uygun programı hazırlıyoruz. Hazırlık geçme sınavları arasında en zor sınavlardan biri olan Sabancı ELAE, disiplinli ve verimli çalışma gerektiren bir sınavdır. Reading, Writing ve Listening Derslerimiz, sizin taleplerinize ve diğer öğrencilerin taleplerine göre yeniden şekillendirilmekte ve en verimli hale getirilmektedir.

Diğer Tüm Kurslarımız Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Lütfen Buraya Tıklayın

2 responses on "Sabancı Proficiency Kursu"

  1. Sabancı ELAE kursu için geldim ve son derece memnunum. Geçen sene derslere gitmedim ve sıfırdan başladım diyebilirim. Şimdiye kadar baya bir yol kat ettim. Ocak sınavına giremiyorum ama aynı zamanda PTE kursu da alıyorum. Hazirana kalmadan geçeceğim muhtemelen.

  2. ELAE Kursu aldığım ve 20 derste hazırlık sınıfını atladım. Size de tavsiye ederim. Disiplinli çalışma şart ( ki çalıştırıyorlar :) ).

Leave a Message

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

PROFICIENCY ISTANBUL’A HOŞGELDİNİZ!

Üniversitelerin sınav sistemine ve sınav müfredatına hakim, deneyimli öğretmenlerimizin verdiği PROFICIENCY Kursu programlarımız ile hazırlık atlama sınavlarında başarılı olmak bizimle çok daha kolay bir hale geliyor. proficiency ders notları,proficiency essay,proficiency essay konuları,proficiency hazırlık kitabı,proficiency hazırlık,proficiency hazırlık,kitabı pdf,proficiency,proficiency kursu,proficiency exam sample,proficiency exam,proficiency örnekleri,proficiency sınavı,boun proficiency,proficiency kitap,proficiency test,proficiency in english,proficiency kelimeleri,proficiency sınav örneği,proficiency taktikleri,proficiency test nedir,proficiency test pdf,proficiency test kitabı,proficiency teknikleri,proficiency vocabulary list,proficiency vocabulary list pdf,proficiency writing konuları,proficiency sınavına hazırlık kitapları,proficiency sınavı itü,proficiency speaking,proficiency sınavı yeditepe,proficiency sonuçları,proficiency seviyesi

proficiency sınav örnekleri,proficiency nedir,proficiency anlamı,proficiency assessment,proficiency advanced,proficiency cloze test,proficiency cesur öztürk pdf,proficiency de en çok çıkan kelimeler,proficiency denemeleri,proficiency deneme sınavı,proficiency exam pdf,proficiency ekrem uzbay,proficiency essay konuları,proficiency essay örnekleri,proficiency exam itü,proficiency exam metu,proficiency free practice tests,proficiency free test,proficiency grammar test pdf,proficiency grammar test,proficiency grammar book pdf,proficiency grammar konuları,proficiency geçme taktikleri,proficiency writing kalıpları,proficiency writing örnekleri,proficiency writing topics,proficiency writing pdf,proficiency writing examples,proficiency yeditepe,yeditepe proficiency sonuçları,proficiency reading taktikleri,proficiency reading kitapları,proficiency sınavı nedir

proficiency grammar exercises pdf,proficiency geçmek için,proficiency geçerlilik süresi,proficiency gold teacher's book pdf,proficiency hazırlık atlama kitapları,proficiency hazırlık kitapları,proficiency hazırlık kursları,proficiency hacettepe,proficiency hangi seviye,proficiency hazırlık atlama sınavı pdf,proficiency itü,proficiency için kitap,proficiency kitapları,proficiency kelime,proficiency kitabı,proficiency kursları,proficiency kurs,proficiency listening test,proficiency listening download,proficiency listening exam,proficiency listening taktikleri,proficiency listening örnekleri,proficiency listening exercise,proficiency notları,proficiency nasıl çalışılır,proficiency nasıl geçilir,proficiency boun,proficiency opinion essay konuları,proficiency online test,proficiency practice tests,proficiency practice,proficiency reading,proficiency reading pdf,proficiency reading exercises,proficiency reading çözme teknikleri,proficiency reading örnekleri
top