Proficiency Denemeleri: Hazırlık Atlama Sınavı Denemeleri

Öğrencilerin okulların hazırlık atlama sınavına girmeden önce çalışmalarını tamamlamaları gerekir. Çalışmalarını tamamlayan öğrencilerin artık proficiency denemeleri çözme zamanı gelmiş demektir. Sunduğumuz hazırlık geçme kurslarının sonunda ve aralarında proficiency denemeleri yapmaktayız. Bu sayede öğrencilerin gelişimlerini ölçmekte ve sınavdan önce gerçek sınav gibi tecrübe kazanmalarını amaçlıyoruz.

Proficiency sınavı bilindiği üzere üniversitelerin hazırlık sınıfları için uygulanan hazırlık atlama sınavıdır. Hazırlık sınıfını geçip bir an önce lisans bölümüne başlamak tüm öğrencilerin hedefidir. Bunu gerçekleştirmek için disiplinli ve düzenli çalışma planı hazırlamak çok önemlidir.  Bu çalışmaları proficiency denemeleri ile takip etmek çok önemlidir. Proficiency denemeleri öğrencinin gelişimi ve eksikleri hakkında bilgi sahibi olmasını sağlar. Fakat her İngilizce denemesi proficiency için doğru seçenek değildir.

Proficiency Denemeleri Nasıl Elde Edebilirim?

Kurs programlarımızda, okulların hazırlık sınavlarına göre hazırlanmış denemeler ile öğrencilere yardımcı olmaktayız. Gerek kendi hazırladığımız gerekse de okulların yayınladığı proficiency sınav örnekleri ile, tam kapsamlı sınav hazırlığı yapmaktayız. Kurslarımıza katılan öğrencilere ücretsiz sunduğumuz denemeler ile başarılı olmanız çok kolaylaşıyor. Öğrencilerin hazırlık sınıfını geçmeyi bir an önce istediğini biliyoruz. Bu sebeple size bu konuda yardımcı olmak konusunda başarılıyız.

İstanbul içindeki tüm üniversiteler için hazırlık atlama sınavı odaklı deneme sunuyoruz. Okulların sistemleri farklı olsa da genellikle tüm okullar 3 farklı dil yetisini ölçer. Bu yetiler listening, reading ve writing olarak gruplanabilir. Bazı üniversiteler, grammar bilgisini ölçen use of English ya da grammar bilgisini ölçen grammar bölümü dahil etmektedir. Kimi okullar da kelime bilgisini test eden vocabulary bölümünü sınavlarına eklemektedir.

Hazırlık Atlama Sınavı Denemesi Çözmeden Başarılı Olunur mu?

Daha önce de belirttiğimiz gibi, proficiency denemeleri sizi gerçek sınava hazırlamak için yapılır. Gerçek sınavda, sınav günü karşınıza çıkacak soru tiplerine ve zorluklara hazır olmanızı sağlar. Hazırlandığınız sınavın türü ve soru çeşitleri hakkında bilgi sahibi olmadan hazırlanmak neye hazırlandığınızı bilmeden hazırlanmaktır. Bu sebeple proficiency denemeleri çözmeden başarılı olmak çok zordur ve hazırlık sürecini gereksiz uzatmanızı sağlar. Bu yüzden en azından bir deneme çözerek sınava girmenizi tavsiye ediyoruz.

BAHCESEHiR PROFICIENCY BOĞAZİÇİ PROFICIENCY YEDİTEPE PROFOCIENCY BİLGİ BILET SABANCI ELAE ÖZYEĞİN TRACE KOÇ KUEPE

0 responses on "Proficiency Denemeleri: Hazırlık Atlama Sınavı Denemeleri"

Leave a Message

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

PROFICIENCY ISTANBUL’A HOŞGELDİNİZ!

Üniversitelerin sınav sistemine ve sınav müfredatına hakim, deneyimli öğretmenlerimizin verdiği PROFICIENCY Kursu programlarımız ile hazırlık atlama sınavlarında başarılı olmak bizimle çok daha kolay bir hale geliyor. proficiency ders notları,proficiency essay,proficiency essay konuları,proficiency hazırlık kitabı,proficiency hazırlık,proficiency hazırlık,kitabı pdf,proficiency,proficiency kursu,proficiency exam sample,proficiency exam,proficiency örnekleri,proficiency sınavı,boun proficiency,proficiency kitap,proficiency test,proficiency in english,proficiency kelimeleri,proficiency sınav örneği,proficiency taktikleri,proficiency test nedir,proficiency test pdf,proficiency test kitabı,proficiency teknikleri,proficiency vocabulary list,proficiency vocabulary list pdf,proficiency writing konuları,proficiency sınavına hazırlık kitapları,proficiency sınavı itü,proficiency speaking,proficiency sınavı yeditepe,proficiency sonuçları,proficiency seviyesi

proficiency sınav örnekleri,proficiency nedir,proficiency anlamı,proficiency assessment,proficiency advanced,proficiency cloze test,proficiency cesur öztürk pdf,proficiency de en çok çıkan kelimeler,proficiency denemeleri,proficiency deneme sınavı,proficiency exam pdf,proficiency ekrem uzbay,proficiency essay konuları,proficiency essay örnekleri,proficiency exam itü,proficiency exam metu,proficiency free practice tests,proficiency free test,proficiency grammar test pdf,proficiency grammar test,proficiency grammar book pdf,proficiency grammar konuları,proficiency geçme taktikleri,proficiency writing kalıpları,proficiency writing örnekleri,proficiency writing topics,proficiency writing pdf,proficiency writing examples,proficiency yeditepe,yeditepe proficiency sonuçları,proficiency reading taktikleri,proficiency reading kitapları,proficiency sınavı nedir

proficiency grammar exercises pdf,proficiency geçmek için,proficiency geçerlilik süresi,proficiency gold teacher's book pdf,proficiency hazırlık atlama kitapları,proficiency hazırlık kitapları,proficiency hazırlık kursları,proficiency hacettepe,proficiency hangi seviye,proficiency hazırlık atlama sınavı pdf,proficiency itü,proficiency için kitap,proficiency kitapları,proficiency kelime,proficiency kitabı,proficiency kursları,proficiency kurs,proficiency listening test,proficiency listening download,proficiency listening exam,proficiency listening taktikleri,proficiency listening örnekleri,proficiency listening exercise,proficiency notları,proficiency nasıl çalışılır,proficiency nasıl geçilir,proficiency boun,proficiency opinion essay konuları,proficiency online test,proficiency practice tests,proficiency practice,proficiency reading,proficiency reading pdf,proficiency reading exercises,proficiency reading çözme teknikleri,proficiency reading örnekleri
top