Online Proficiency Egitimi Artık İngilizce Eğitimini Kolaylaştırıyor

Günümüzde toplumların gelişmişlik düzeylerini belirleyen en önemli unsur bilgidir. Her alanda bilişim teknolojileri kullanılarak eğitimin geliştirilmesi ve hayat boyu eğitim ve eğitime yapılan yatırım öncelikli olarak önem arz etmektedir. Internet ve iletişim teknolojilerindeki gelişmeler klasik öğretim metotlarının değişimine ve gelişimine de olanak tanımıştır. İnternet üzerinden online proficiency egitimi, geleneksel yöntemlerle çözülemeyen proficiency sorunlarının çözüm arayışlarından biri olması, sağladığı olanak ve esneklikler nedeniyle tarafımızdan kullanılmakta olan bir eğitim sistemidir.

Eğitimci ile öğrencilerin farklı mekanlarda bulunarak gerçekleştirdiği bir eğitim metodu olan Uzaktan Eğitim’de, eğitmen sizden farklı bir mekanda ders verirken, öğrenciler isterlerse evlerinden, internetin olduğu farklı herhangi bir mekandan ve hatta farklı il ve ülkelerden eğitime katılabilirler. Bu sayede hem zaman kaybetmeden hem de istediğiniz yerden kaliteli eğitime ulaşma fırsatı elde edebilirsiniz.
Gerçek bir sınıftan gerçekleştirdiğimiz online dersliklerimizde, soru sorabilir ve sınıftaymış gibi derse katılabilirsiniz. Kısacası kusursuz bir proficiency eğitimi deneyimi için gerekli tüm ihtiyaçlarınızı internet bağlantınızın olduğu her yerde karşılayabilirsiniz. Bilgisayar, tablet, akıllı telefon hatta akıllı televizyonunuz sayesinde istediğiniz yerden online proficiency egitimi alabilirsiniz.
Proficiency Istanbul, hızla gelişen ve değişen eğitim sektöründe bireylerin ve kurumların gelişimine, mekandan ve zamandan bağımsız olarak uygun teknolojik alt yapısı, alanında uzman eğitmen kadrosuyla online eğitim metodu ile eğitimler vermektedir.

Online Proficiency Egitimi Nasıl Ayarlanıyor ?

Derslerden önce yine online talepte bulunarak istediğiniz zamanda ders talebinde bulunabilirsiniz. Eğer talepte bulunduğunuz saat eğitmenimiz için uygunsa, o ders saati hemen sizin için onaylanır. Ders onaylandıktan sonra, ders ile aynı gün olmamak şartı ile, isterseniz dersi iptal edebilirsiniz.

Online Proficiency Egitimi Gerekli mi ?

Online proficiency eğitimi, ofisimize ulaşmakta zorluk çeken kişilere yardımcı olamk amacıyla tasarladığımız bie eğitim programıdır. Bunun dışında ofisimizde de tüm proficiency dersleri için eğtimlerimizi ara vermeden sürdürmekteyiz. Ofisimize ulaşmakta sorun yaşamayan, yani İstanbul içinde ikamet eden kişilere, ofimizde eğitim almalarını tavsiye etmekteyiz. Ofisimizin bilgilerine iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Bizi rakiplerinden ayıran en önemli özelliğimiz, şimdiye kadar proficiency sınavlarından hiç bir öğrencimizin kalmamış olmasıdır.

BAHCESEHiR PROFICIENCY BOĞAZİÇİ PROFICIENCY YEDİTEPE PROFOCIENCY BİLGİ BILET SABANCI ELAE ÖZYEĞİN TRACE KOÇ KUEPE

2 responses on "Online Proficiency Egitimi Artık İngilizce Eğitimini Kolaylaştırıyor"

  1. Online proficiency derslerini ne şekilde yapıyorsunuz?

Leave a Message

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

PROFICIENCY ISTANBUL’A HOŞGELDİNİZ!

Üniversitelerin sınav sistemine ve sınav müfredatına hakim, deneyimli öğretmenlerimizin verdiği PROFICIENCY Kursu programlarımız ile hazırlık atlama sınavlarında başarılı olmak bizimle çok daha kolay bir hale geliyor. proficiency ders notları,proficiency essay,proficiency essay konuları,proficiency hazırlık kitabı,proficiency hazırlık,proficiency hazırlık,kitabı pdf,proficiency,proficiency kursu,proficiency exam sample,proficiency exam,proficiency örnekleri,proficiency sınavı,boun proficiency,proficiency kitap,proficiency test,proficiency in english,proficiency kelimeleri,proficiency sınav örneği,proficiency taktikleri,proficiency test nedir,proficiency test pdf,proficiency test kitabı,proficiency teknikleri,proficiency vocabulary list,proficiency vocabulary list pdf,proficiency writing konuları,proficiency sınavına hazırlık kitapları,proficiency sınavı itü,proficiency speaking,proficiency sınavı yeditepe,proficiency sonuçları,proficiency seviyesi

proficiency sınav örnekleri,proficiency nedir,proficiency anlamı,proficiency assessment,proficiency advanced,proficiency cloze test,proficiency cesur öztürk pdf,proficiency de en çok çıkan kelimeler,proficiency denemeleri,proficiency deneme sınavı,proficiency exam pdf,proficiency ekrem uzbay,proficiency essay konuları,proficiency essay örnekleri,proficiency exam itü,proficiency exam metu,proficiency free practice tests,proficiency free test,proficiency grammar test pdf,proficiency grammar test,proficiency grammar book pdf,proficiency grammar konuları,proficiency geçme taktikleri,proficiency writing kalıpları,proficiency writing örnekleri,proficiency writing topics,proficiency writing pdf,proficiency writing examples,proficiency yeditepe,yeditepe proficiency sonuçları,proficiency reading taktikleri,proficiency reading kitapları,proficiency sınavı nedir

proficiency grammar exercises pdf,proficiency geçmek için,proficiency geçerlilik süresi,proficiency gold teacher's book pdf,proficiency hazırlık atlama kitapları,proficiency hazırlık kitapları,proficiency hazırlık kursları,proficiency hacettepe,proficiency hangi seviye,proficiency hazırlık atlama sınavı pdf,proficiency itü,proficiency için kitap,proficiency kitapları,proficiency kelime,proficiency kitabı,proficiency kursları,proficiency kurs,proficiency listening test,proficiency listening download,proficiency listening exam,proficiency listening taktikleri,proficiency listening örnekleri,proficiency listening exercise,proficiency notları,proficiency nasıl çalışılır,proficiency nasıl geçilir,proficiency boun,proficiency opinion essay konuları,proficiency online test,proficiency practice tests,proficiency practice,proficiency reading,proficiency reading pdf,proficiency reading exercises,proficiency reading çözme teknikleri,proficiency reading örnekleri
top