Online Proficiency Dersi

Skype Proficiency Kursu

Skype, dünya çapında milyonlarca kullanıcının kullandığı, rakiplerine fark atacak hızlılık ve özellikleri bulunan bir anlık mesajlaşma programıdır. Microsoft şirketi tarafından yazılan Skype’ı bilgisayarınıza buradan indirebilirsiniz. Programı bilgisayarınıza indirip kurduktan sonra kendinize kullanıcı adı ve şifre almanız gerekiyor. Bu kullanıcı adı ve şifre ile giriş yaptıktan sonra arama modülü ile; ad, soyad, e-mail adresi, bulunduğu ülke, bulunduğu şehir, kullanıcı adı vb. kriterlerle arkadaşlarınızı arayarak listenize ekleyebilirsiniz. Karşılıklı olarak birbirinizi kabul etttikten sonra birbirinizin online durumunu görebilir, birbirinize yazılı mesaj gönderebilir, görüntülü ve sesli konuşmalar yapabilirsiniz. Online proficiency dersi ni Skype üzerinden yapmak için öncelikle programı bilgisayarınıza, tabletinize, telefonunuza ya da televizyonunuza kurmanız gerekmektedir.

Online Proficiency Dersi Artıları Nelerdir ?

Skype’ın diğerlerinden ayrılan en önemli özelliği, iletişimin SSL şifreleme yöntemi ile karşı tarafa aktarılmasıdır. Bu nedenle iletişiminizin 3. şahıslar tarafından takip edilmesi oldukça zor hatta neredeyse imkansız olmaktadır. Skype’ın ikinci bir avantajı ise görüntü ve ses aktarımlarının hızlı ve yüksek çözünürlükte olmasıdır.

Sunduğumuz Online Proficiency Dersi ile, ister İstanbul’da evinizden ya da işinizden, ister İstanbul dışından ders alabilirsiniz. Tüm üniversitelerin hazırlık programları için proficiency dersi sunmaktayız. Bizi diğer rakiplerimizden ayıran en önemli özelliğimiz, şimdiye kadar bizimle çalışan her öğrencinin hazırlık sınavında geçer not almasıdır. İstanbul için bilindiği üzere en büyük problem trafik yoğunluğudur. Trafikte saatlerce zaman kaybetmek yerine sunduğumuz Online Proficiency Dersi hizmeti ile zaman kaybetmeden, evinizin rahatında ders alabilirsiniz. Online proficiency ders materyallerimiz ile, yine internet üzerinden deneme sınavları çözebilirsiniz. Deneme sınavlarınızın sonucuna anında ulaşır, eksik olduğunuz konuları anında öğrenebilir ve bu konularla ilgili destek talebinde bulunabilirsiniz.

Online Proficiency Dersi hizmetimizin bir diğer artısı ise İstanbul dışında yaşayıp, bizim gibi alanında tecrübeli ve uzman eğitim kadrosu barındıran kurslardan ders almak isteyenlere büyük kolaylık sağlamasıdır. Bizim verdiğimiz üniversite hazırlık sınıfı eğitimi ile hem hazırlık geçme sınavları ile zaman kaybetmezsiniz hem de bu eğitim ile geriye kalan lisans hayatınızda, dil konusunda sorun yaşamazsınız. Kurslarımız hakkında daha detaylı bilgi almak için iletişim sayfamızı ziyaret edebilir ve bize telefon ya da mail yoluyla ulaşabilirsiniz.

BAHCESEHiR PROFICIENCY BOĞAZİÇİ PROFICIENCY YEDİTEPE PROFOCIENCY BİLGİ BILET SABANCI ELAE ÖZYEĞİN TRACE KOÇ KUEPE

Summary
Online Proficiency Kursu
User Rating
5 based on 1 votes
Service Type
Online Proficiency Kursu
Provider Name
Proficiency İstanbul,
Area
Türkiye
Description
Skype üzerinden sunduğumuz proficiency kursu ile zaman kaybetmeden ya da İstanbul dışından da ders alabilirsiniz. Tüm İngilizce kursları için skype üzerinden derslerimiz bulunmaktadır.

2 responses on "Online Proficiency Dersi"

  1. SKype üzerinden proficiency dersi veriyor musunuz?

Leave a Message

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir